search

OLIVIA (E-KNIHA) česká

14,90 €
Bez DPH dodanie do 7 dní

CO VÁS O ŽIVOTĚ NAUČÍ JEN DÍTĚ. KNIHA O NÁVRATU K SOBĚ.

AK MÁTE ZÁJEM O TIŠTĚNOU VERZI, NAJDETE JI ZDE.

Množstvo

Dostupná doprava
  • SK Zásielkovňa / CZ Zásilkovna - Kuriér 5,00 €

  • Zásielkovňa / Zásilkovna - Výdajné miesto 4,00 €

  • Slovenská pošta 3,50 €

Život přináší řadu situací, které jsou na první pohled - pro NErodiče běžné a jednoduché. Ale když se stanete rodičem, najednou to přijde – zodpovědnost, únava, hněv, strach, vyhrocení běžných situací a pochybnosti – Proč tak mnoho křičím a proč nemám více trpělivosti? Co když něco pokazím? Nebude z něj rozmazlenec? Nezničím mu sebevědomí?

A do toho „chytré“ rady vašeho okolí.

Olivia přišla na tento svět, aby probudila moudrost a naučila svou mámu znovu nalézt lehkost bytí. Tak, jak to dělají i vaše děti.

Kniha není o výchově dětí, je o tom, jak slyšet hlas svého srdce a žít tak v harmonii se sebou i s dětmi.

Každá situace nás učí něco o nás samotných a díky autorčinému osvícení uvidíte, že dítě skutečně stačí vychovávat pouze tak, že mu půjdete příkladem. Dozvíte se, jak je možné, že nemusíte zakazovat, přikazovat a bojovat. Stačí pochopit, posunout se ve vlastním vývoji a problémy přestanou být problémy. Je to začátek vaší vlastní cesty zpět k sobě.

Díky knize zjistíte, že všechno už dávno víte a máte v sobě. Dítě nám poskytuje, ba dokonce dennodenně servíruje ideální příležitosti k objevení odpovědí, osobnímu růstu ak hroucení barikád, které si celý život pečlivě stavíte.

Kniha pro rodiče, budoucí rodiče i prarodiče.

Zbaví vás břemen, které vás dosud tížily a o nichž jste možná netušili. 

  • 70 kapitol
  • 65 AHA momentů
  • 350 stran

"Knížku OLIVIA jsem přečetla za jeden den. Nemohla jsem si pomoci, hltala jsem stránku po stránce. Některé věty, nebo autorčiny osvícení, bych si nechala nejraději namalovat na zeď, abych na ně do konce života nezapomněla!"

"Miluji Oliviu, přišla ke mně tehdy když jsem ji nejvíc potřebovala. Je to jako když si povídám s kamarádkou a ona má obejme a řekne, je to fajn, hlavu vzhůru 🙏 a to je úplně jedno jestli člověk má děti, kolik jich má a v jakém věku."

"Tuto knihu by měli dávat každé mámě při odchodu z porodnice!"

"Právě se dostala na moje první místo v žebříčku "knižky o dětech a výchově." @mycookingdiary

"Jsem teprve na začátku, ale už mám pocit, že Tě znám. Je to tak upřímné, naučné a zároveň mám slzy na krajíčku. Těším se, co bude dál a normálně se neumím odtrhnout od čtení. Děkuji za Tebe a to, co děláš ."


"Mám načteno několik knih o výchově, resp. o životě maminek s dětmi, ale v knize OLIVIA se dozvídám nové a zajímavé věci. Vědět je pár let dozadu, mnohé by mohlo být u nás jinak."

"WAW. Nádherná kniha. Jsem v úžasu. Mám pocit, jako kdybych četla své vlastní myšlenky. Cítím to úplně stejně, jako to tam všechno popisujete. Určitě si ji přečtu ještě jednou :)"

"Píší Vám jedno převeliké DĚKUJI za knihu Olivia. Je léčivá ❤️ Dokonce i pro ty, kteří rodiče ještě nejsou 😉 To, co v ní sdílíte, jsem našla jako uplatnitelné nejen ve vztahu k dítěti, ale také v jakémkoli jiném vztahu, včetně vztahu k sobě samé."

"...chtěla jsem ti psát jak úžasná ta knížka je. Šetřím si poslední kapitolky a nechci ji dočistit, protože je to opravdu super čtení ne jen pro maminky. Je to jako bych četla své myšlenky, ❤️💐 dekuji ti, že jsem si ji mohla přečíst."

"Když ke mně knížka přišla, nejspíš jsem ji jen tak náhodně otevřela. A bylo tam přesně to, co jsem právě v daném momentě potřebovala číst. Velmi se mi ulevilo."

TIŠTĚNÁ VERZE TUDY >>>